Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0603FT34R8
Tono Tono
Maori
5616004Ataata RMCF0603FT34R8Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT34R8
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RMCF0603FT34R8
  • Whakaahuatanga
    RES 34.8 OHM 1% 1/10W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603
  • Rahi / Rahi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Tuhinga
    34.8 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/16 34.8 1% R