Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0805FT232K
Tono Tono
Maori
2095779Ataata RMCF0805FT232KStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT232K
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RMCF0805FT232K
  • Whakaahuatanga
    RES 232K OHM 1% 1/8W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Tuhinga
    232 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/10 232K 1% R