Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0805FT620K
Tono Tono
Maori
1748834Ataata RMCF0805FT620KStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT620K
  • Tau Wae
    RMCF0805FT620K
  • Whakaahuatanga
    RES 620K OHM 1% 1/8W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Tuhinga
    620 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMCF0805FT620KCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    620 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film