Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1206FT249K
Tono Tono
Maori
6085480Ataata RMCF1206FT249KStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT249K
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RMCF1206FT249K
  • Whakaahuatanga
    RES 249K OHM 1% 1/4W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Tuhinga
    249 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMCF 1/8 249K 1% R