Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1206FT267R
Tono Tono
Maori
6446868Ataata RMCF1206FT267RStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT267R
  • Tau Wae
    RMCF1206FT267R
  • Whakaahuatanga
    RES 267 OHM 1% 1/4W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Tuhinga
    267 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMCF1206FT267RDKR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    267 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film