Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1206FT2R61
Tono Tono
Maori
1068378Ataata RMCF1206FT2R61Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT2R61
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RMCF1206FT2R61
  • Whakaahuatanga
    RES 2.61 OHM 1% 1/4W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Tuhinga
    2.61 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/8 2.61 1% R