Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1206FT649R
Tono Tono
Maori
2725706Ataata RMCF1206FT649RStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT649R
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RMCF1206FT649R
  • Whakaahuatanga
    RES 649 OHM 1% 1/4W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Tuhinga
    649 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W