Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1210FT237R
Tono Tono
Maori
1923756Ataata RMCF1210FT237RStackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT237R
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    RMCF1210FT237R
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 237 OHM 1% 1/2W 1210
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.5W, 1/2W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    1210
  • Te matotoru (Max)
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    RMCF
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/4 237 1% R