Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1210FT360R
Tono Tono
Maori
3256736Ataata RMCF1210FT360RStackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT360R
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    RMCF1210FT360R
  • Whakaahuatanga
    RES 360 OHM 1% 1/2W 1210
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Tuhinga
    360 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    360 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film