Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF1210FT41R2
Tono Tono
Maori
54396Ataata RMCF1210FT41R2Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT41R2
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    RMCF1210FT41R2
  • Whakaahuatanga
    RES 41.2 OHM 1% 1/2W 1210
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Tuhinga
    41.2 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/4 41.2 1% R