Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF2010FT11K3
Tono Tono
Maori
6152090Ataata RMCF2010FT11K3Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT11K3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RMCF2010FT11K3
  • Whakaahuatanga
    RES 11.3K OHM 1% 3/4W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    RMCF
  • Tuhinga
    11.3 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.75W, 3/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    11.3 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film