Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF2010FT12R4
Tono Tono
Maori
645395Ataata RMCF2010FT12R4Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT12R4
  • Tau Wae
    RMCF2010FT12R4
  • Whakaahuatanga
    RES 12.4 OHM 1% 3/4W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Tuhinga
    12.4 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.75W, 3/4W
    2010 (5025 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/2 12.4 1% R