Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF2010FT1M78
Tono Tono
Maori
6849932Ataata RMCF2010FT1M78Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT1M78
  • Tau Wae
    RMCF2010FT1M78
  • Whakaahuatanga
    RES 1.78M OHM 1% 3/4W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Tuhinga
    1.78 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.75W, 3/4W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.78 MOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film