Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF2010FT38R3
Tono Tono
Maori
2144429Ataata RMCF2010FT38R3Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT38R3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RMCF2010FT38R3
  • Whakaahuatanga
    RES 38.3 OHM 1% 3/4W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    RMCF
  • Tuhinga
    38.3 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.75W, 3/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/2 38.3 1% R