Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF2512FT2M70
Tono Tono
Maori
3907402Ataata RMCF2512FT2M70Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT2M70
  • Tau Wae
    RMCF2512FT2M70
  • Whakaahuatanga
    RES 2.7M OHM 1% 1W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Tuhinga
    2.7 MOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film