Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCP1206FT330R
Tono Tono
Maori
983227
RMCP1206FT330R
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RMCP1206FT330R
  • Whakaahuatanga
    RES 330 OHM 1% 1/3W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    RMCP
  • Tuhinga
    330 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.333W, 1/3W
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film