Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCP2010FT137R
Tono Tono
Maori
895938Ataata RMCP2010FT137RStackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT137R
  • Tau Wae
    RMCP2010FT137R
  • Whakaahuatanga
    RES 137 OHM 1% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Tuhinga
    137 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    137 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film