Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCP2010FT1R80
Tono Tono
Maori
677313Ataata RMCP2010FT1R80Stackpole Electronics Inc.
RMCP2010FT1R80
  • Tau Wae
    RMCP2010FT1R80
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 1.8 OHM 1% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    1W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    2010
  • Te matotoru (Max)
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    RMCP
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    2010 (5025 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    RMCP2010FT1R80
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    1.8 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±1%
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 1.8 OHM 1% 1W 2010