Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCP2010FT825R
Tono Tono
Maori
636944Ataata RMCP2010FT825RStackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT825R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RMCP2010FT825R
  • Whakaahuatanga
    RES 825 OHM 1% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    RMCP
  • Tuhinga
    825 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    825 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film