Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCS0402FT47K5
Tono Tono
Maori
425998
RMCS0402FT47K5
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RMCS0402FT47K5
  • Whakaahuatanga
    RES 47.5K OHM 1% 1/16W 0402
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Raupapa
    RMCS
  • Tuhinga
    47.5 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.063W, 1/16W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • Ngā āhuatanga
    Anti-Sulfur
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47.5 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film