Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCS0603FT68K1
Tono Tono
Maori
RMCS0603FT68K1
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RMCS0603FT68K1
  • Whakaahuatanga
    RES 68.1K OHM 1% 1/10W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Tuhinga
    68.1 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.1W, 1/10W
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68.1 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film