Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCS0805FT51K1
Tono Tono
Maori
RMCS0805FT51K1
  • Tau Wae
    RMCS0805FT51K1
  • Whakaahuatanga
    RES 51.1K OHM 1% 1/8W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Tuhinga
    51.1 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    51.1 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film