Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCS1206FT1K78
Tono Tono
Maori
RMCS1206FT1K78
  • Tau Wae
    RMCS1206FT1K78
  • Whakaahuatanga
    RES 1.78K OHM 1% 1/4W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Tuhinga
    1.78 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.78 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film