Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCS2512JT470R
Tono Tono
Maori
RMCS2512JT470R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RMCS2512JT470R
  • Whakaahuatanga
    RES 470 OHM 5% 1W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
  • Raupapa
    RMCS
  • Tuhinga
    470 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
    Anti-Sulfur
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur Thick Film