Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RNCF2512BTC511K
Tono Tono
Maori
RNCF2512BTC511K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RNCF2512BTC511K
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 511K OHM 0.1% 1/2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.5W, 1/2W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    2512
  • Te matotoru (Max)
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Raupapa
    RNCF
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    RNCF2512BTC511K
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    511k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±0.1%
  • Whakaahuatanga