Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF12BTC113R
Tono Tono
Maori
4928567Ataata RNF12BTC113RStackpole Electronics, Inc.
RNF12BTC113R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RNF12BTC113R
  • Whakaahuatanga
    RES 113 OHM 1/2W .1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Tuhinga
    113 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/2 T2 113 0.1% R