Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF12FTC110K
Tono Tono
Maori
6364500Ataata RNF12FTC110KStackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC110K
  • Tau Wae
    RNF12FTC110K
  • Whakaahuatanga
    RES 110K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Tuhinga
    110 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/2 T2 110K 1% R