Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF12FTD240K
Tono Tono
Maori
1408721Ataata RNF12FTD240KStackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD240K
  • Tau Wae
    RNF12FTD240K
  • Whakaahuatanga
    RES 240K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Tuhinga
    240 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    240 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film