Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF12FTD5K90
Tono Tono
Maori
508490Ataata RNF12FTD5K90Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD5K90
  • Tau Wae
    RNF12FTD5K90
  • Whakaahuatanga
    RES 5.9K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Tuhinga
    5.9 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/2 T1 5.9K 1% R