Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF12GTD91R0
Tono Tono
Maori
RNF12GTD91R0
  • Tau Wae
    RNF12GTD91R0
  • Whakaahuatanga
    RES 91 OHM 1/2W 2% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Tuhinga
    91 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/2 T1 91 2% R