Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14BAC8K87
Tono Tono
Maori
4069437Ataata RNF14BAC8K87Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAC8K87
  • Tau Wae
    RNF14BAC8K87
  • Whakaahuatanga
    RES 8.87K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    8.87 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T2 8.87K 0.1% T