Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14BAE1K23
Tono Tono
Maori
2621736Ataata RNF14BAE1K23Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE1K23
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RNF14BAE1K23
  • Whakaahuatanga
    RES 1.23K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±25ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    RNF
  • Tuhinga
    1.23 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T9 1.23K 0.1% T