Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14BAE340R
Tono Tono
Maori
4812340Ataata RNF14BAE340RStackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE340R
  • Tau Wae
    RNF14BAE340R
  • Whakaahuatanga
    RES 340 OHM 1/4W .1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±25ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    340 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T9 340 0.1% T