Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14BTC1M21
Tono Tono
Maori
678424Ataata RNF14BTC1M21Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC1M21
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RNF14BTC1M21
  • Whakaahuatanga
    RES 1.21M OHM 1/4W .1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    1.21 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T2 1.21M 0.1% R