Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14BTD67K3
Tono Tono
Maori
5394779Ataata RNF14BTD67K3Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTD67K3
  • Tau Wae
    RNF14BTD67K3
  • Whakaahuatanga
    RES 67.3K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    67.3 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    67.3 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film