Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14CTC9K65
Tono Tono
Maori
RNF14CTC9K65
  • Tau Wae
    RNF14CTC9K65
  • Whakaahuatanga
    RES 9.65K OHM 1/4W .25% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.25%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    9.65 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T2 9.65K 0.25% R