Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14DTC226K
Tono Tono
Maori
RNF14DTC226K
  • Tau Wae
    RNF14DTC226K
  • Whakaahuatanga
    RES 226K OHM 1/4W .5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.5%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    226 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T2 226K 0.5% R