Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FAC12K1
Tono Tono
Maori
6391223Ataata RNF14FAC12K1Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC12K1
  • Tau Wae
    RNF14FAC12K1
  • Whakaahuatanga
    RES 12.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    12.1 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film