Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FAD909R
Tono Tono
Maori
2282833Ataata RNF14FAD909RStackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD909R
  • Tau Wae
    RNF14FAD909R
  • Whakaahuatanga
    RES 909 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    909 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T1 909 1% T