Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FBD40R2
Tono Tono
Maori
4919941Ataata RNF14FBD40R2Stackpole Electronics Inc.
RNF14FBD40R2
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RNF14FBD40R2
  • Whakaahuatanga
    RES 40.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.25W, 1/4W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    Axial
  • Te matotoru (Max)
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    RNF
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ko te poari
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    RNF14FBD40R2
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    40.2 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±1%
  • Whakaahuatanga
    RES 40.2 OHM 1/4W 1% AXIAL