Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTC10K0
Tono Tono
Maori
1156150Ataata RNF14FTC10K0Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC10K0
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RNF14FTC10K0
  • Whakaahuatanga
    RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    RNF
  • Tuhinga
    10 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T2 10K 1% R