Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTC1K21
Tono Tono
Maori
1500352Ataata RNF14FTC1K21Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC1K21
  • Tau Wae
    RNF14FTC1K21
  • Whakaahuatanga
    RES 1.21K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    1.21 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Ētahi Ingoa
    RNF 1/4 T2 1.21K 1% R
    RNF 1/4 T2 1.21K 1% R-ND