Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTC732K
Tono Tono
Maori
2664084Ataata RNF14FTC732KStackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC732K
  • Tau Wae
    RNF14FTC732K
  • Whakaahuatanga
    RES 732K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    732 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T2 732K 1% R