Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTD22K0
Tono Tono
Maori
4874345Ataata RNF14FTD22K0Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD22K0
  • Tau Wae
    RNF14FTD22K0
  • Whakaahuatanga
    RES 22K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    22 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Ētahi Ingoa
    RNF 1/4 T1 22K 1% R