Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTD2R43
Tono Tono
Maori
5124222Ataata RNF14FTD2R43Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD2R43
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RNF14FTD2R43
  • Whakaahuatanga
    RES 2.43 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    RNF
  • Tuhinga
    2.43 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W