Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTD5M49
Tono Tono
Maori
597297Ataata RNF14FTD5M49Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD5M49
  • Tau Wae
    RNF14FTD5M49
  • Whakaahuatanga
    RES 5.49M OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    5.49 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T1 5.49M 1% R