Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTD66R5
Tono Tono
Maori
2905078Ataata RNF14FTD66R5Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD66R5
  • Tau Wae
    RNF14FTD66R5
  • Whakaahuatanga
    RES 66.5 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    66.5 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RNF 1/4 T1 66.5 1% R
    RNF 1/4 T1 66.5 1% R-ND