Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTD86R6
Tono Tono
Maori
3584733Ataata RNF14FTD86R6Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD86R6
  • Tau Wae
    RNF14FTD86R6
  • Whakaahuatanga
    RES 86.6 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.25W, 1/4W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    Axial
  • Te matotoru (Max)
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    RNF
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T1 86.6 1% R