Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTD90K9
Tono Tono
Maori
1456421Ataata RNF14FTD90K9Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD90K9
  • Tau Wae
    RNF14FTD90K9
  • Whakaahuatanga
    RES 90.9K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.25W, 1/4W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    Axial
  • Te matotoru (Max)
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    RNF
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RNF 1/4 T1 90.9K 1% R
    RNF 1/4 T1 90.9K 1% R-ND