Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTD9K53
Tono Tono
Maori
5257416Ataata RNF14FTD9K53Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD9K53
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    RNF14FTD9K53
  • Whakaahuatanga
    RES 9.53K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    9.53 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W